26.11.2013 5346

Бізнес-тренінг «Я менеджер» у ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС

Менеджмент — це вміння досягати поставленої мети, використовуючи працю, інтелект, мотиви поведінки інших людей.

Сучасні менеджери відповідають за процвітання організації і тому повинні планувати, координувати та контролювати її діяльність. З цією метою 21 листопада у ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС було проведено бізнес-тренінг «Я менеджер». Учасниками тренінгу були студенти 3-4 курсу спеціальності 5.03060101 «Організація виробництва» Агротехнічного коледжу та викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Уманського НУС.

Мета бізнес-тренінгу полягала в ознайомленні та удосконаленні навичок студентів у сфері менеджменту.

Бізнес-тренінг «Я менеджер» у ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС

Під час бізнес-тренінгу було використано наступні його методи:

• ділова гра - майбутні менеджери ознайомились із основами лідерства та корпоративної культури, а також творчо відобразили ситуативні завдання із ефективного управління;
  • групова дискусія щодо ефективності працевлаштування та порад й рекомендацій стосовно написання резюме.

На завершення студентів було ознайомлено із специфікою навчання в університеті.

Світлана Тимчук, Лідія Клименко,

доценти кафедри менеджменту ЗЕД