09.10.2015 5276

Благодійна акція «Допоможи дитині»

Діти – це наше сьогодення і наше майбутнє. Заради їхнього щастя, щиросердечних усмішок, ясних очей дорослі роблять все, щоб малюки не засмучувались, не почували себе самотніми без ласки, турботи та любові мами,  відсутності батьківського тепла тата.

З метою формування в студентів почуттів людяності, доброти та співчуття до дітей, обділених увагою та любов’ю, кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи  Уманського національного університету садівництва було проведено благодійну акцію «Допоможи дитині».

Благодійна акція «Допоможи дитині»

Студенти разом із викладачами відвідали дитячий будинок, передали зібрані в ході благодійної акції речі та подарували дітям гарні враження від проведеного дозвілля. Під час зустрічі панувала доброзичлива та цікава ігрова атмосфера, всі були привітні та охочі до спілкування. Діти отримали емоційну та моральну підтримку, через насичення їх життя спілкуванням. Вони активно брали участь в конкурсах, малювали, розповідали вірші, співали, відгадували загадки і отримували подарунки. Щирі посмішки, які ми бачили на дитячих обличчях, – безцінні.

Благодійна акція «Допоможи дитині»

Жоден із нас не зможе замінити дитині ані батька, ані маму, але ми можемо поділитися своїм теплом і турботою з ними.

Благодійна акція «Допоможи дитині»

Щиро дякуємо всім небайдужим, хто долучився до благодійної акції «Допоможи дитині», за Вашу доброту та небайдужість до дітей. Ми подарували дітям, чиє життя і так складне «не за віком», краплинку щастя.

Допомогти і справді так легко!

Людмила Транченко та колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи