26.09.2014 5481

Благодійна акція "Допоможи дітям-сиротам"

На світі так багато дитячих сердець, які позбавлені батьківської любові та родинного тепла. І щоб хоч якось компенсувати відсутніх благ, які характерні для повноцінних сімей, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС за підтримки  декана факультету менеджменту Наталії Вернюк, директора Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Леоніда Очеретяного та вчителів школи організували благодійну акцію «Допоможи дітям-сиротам».

Благодійна акція "Допоможи дітям-сиротам"

Не лишились байдужими та приєднались до акції  викладачі та студенти всіх факультетів університету, щоб допомогти дітям і тим самим звеселити їхні душі.

Кожен з нас може допомогти дітям-сиротам, дітям з неблагополучних сімей, вихованцям дитячих будинків, інтернатів та соціальних центрів. Діти – наше щастя! А тому головною ціллю проведення акції є допомога, яку ми можемо надати, звернути увагу на проблеми сучасності та біди ні в чому не винних дітей.

Ми бажаємо зібрати однодумців та разом створити для дітей маленьке свято. Для більшості з нас діти – ангели. Ангели землі, які надихають нас та спонукають творити добро в цім світі. Ми часто забуваємо, що любов, увага і підтримка необхідні дітям. А особливо тим, котрі опинились без батьківського тепла і материнської ласки…

Благодійна акція "Допоможи дітям-сиротам"

Валентина Непочатенко, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи