26.11.2013 5767

Бліц-турнір з інженерних дисциплін

Восьмий рік поспіль на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці проходить бліц-турнір з дисциплін «Інженерна та комп’ютерна графіка» і «Нарисна геометрія та комп’ютерна графіка».

До недавнього часу в турнірі приймали участь лише студенти першого курсу інженерно-технологічного факультету. В 2012-2013 н. р. було прийнято рішення запросити до участі в турнірі студентів Уманського агротехнічного коледжу. В цьому 2013-2014 н. р. географія учасників розширилась. 19 листопада 2013 року, під час чергового бліц-турніру, до нас приєднались ще й студенти Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини.

Учасників турніру вітає завідувач науковим відділом УНУС,  к.е.н., доцент Бурляй Олександр Леонідович
Учасників турніру вітає завідувач науковим відділом УНУС, к.е.н., доцент Бурляй Олександр Леонідович

Завдання для всіх учасників одне і те ж – побудувати на комп’ютері аксонометричне зображення фігури по трьох заданих проекціях.

Починали побудови всі учасники одночасно. Але призи та наші вітання отримали ті студенти, які найшвидше та без жодної помилки виконали завдання.

Найбільш напружений момент турніру – хто швидше

Щоб загострити інтригу та додати дійству емоцій, до участі в бліц-турнірі запрошуються викладачі кафедри та наші гості – декан інженерно-технологічного факультету Пушка О.С., викладач Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини Сусла Н.М., викладач Уманського агротехнічного коледжу Бурлака В.М.

Традиційно визначають трьох переможців – їм вручають грамоти та солодкі призи – шоколадки. Вітає переможців декан факультету, доцент Пушка Олександр Сергійович.

Калугін Іван, гр. 11-т, I місце
Коновал Олександр, агротехнічний коледж, II місце
Рибчак Святослав, гр. 12-е, III місце
Не залишився без призу і переможець в бліц-турнірі  серед викладачів – Вихватнюк Роман Вікторович