04.11.2014 4866

Бліц-турнір « «За» та «проти» державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності»

В рамках проведення дня самоврядування в  Уманському НУС членом ради студентського самоврядування факультету менеджменту старостою 21-З групи Белім Анастасією було проведено відкрите заняття з використанням інтерактивних методів навчання.

У зв’язку з вивченням основ державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні, який викладає к.е.н., доцент кафедри  готельно-ресторанної справи та туризму Світлана Тимчук, було прийняте рішення провести бліц-турнір серед студентів 21-З групи.

Мета проведення турніру – виявлення позитивних і негативних факторів державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарської діяльності в Україні.

Студенти у групах давали відповіді на поставлені запитання. Всі учасники турніру отримали масу позитивних емоцій і вражень та проявили глибокі знання з основ державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Староста 21-З групи  Белім Анастасія