15.03.2022 4683

Будьмо разом і підтримуймо один одного

Війна – це не просто дійсність, що навіває жах. Це надпотужний стрес для нервової системи та психіки кожної людини. І досить часто заспокійливі не справляються зі своєю задачею, адже навколишні реалії абсолютно не вписуються у будь-який, інколи – найстрашніший, життєвий сценарій. Тому надважливо відчувати підтримку зі сторони, особливо – психологічну.

Саме таку ціль – психологічна допомога викладачам і студентам, а також всім, хто страждає від військових дій, реалізовує під час своїх вебінарів практичний психолог Уманського національного університету садівництва Валентина Мазуренко. Дієві та прості поради фахівця дають можливість дещо пом’якшити жорстоку реальність і не так болісно переживати перипетії сьогодення. Актуальні поради вселяють спокій і впевненість, спонукають до згрупованості та чіткості дій у надзвичайних ситуаціях, а ще дають відчуття приналежності до однодумців, які завжди розрадять і стануть надійним душевним прихистком.

Будьмо разом і підтримуймо один одного

Військовий час став для кожного з нас випробуванням. І надзвичайно важливо бути разом і підтримувати один одного.

Пресцентр Уманського НУС