20.11.2013 5413

Бути успішним уже сьогодні!

Бути успішним уже сьогодні – значить бути стратегом власного життя і діяльності, вміти орієнтуватися і вибудовувати життєвий план, застосовуючи всі свої ресурси. Спрямованість у майбутнє, його планування, вибір адекватних засобів, необхідних для його досягнення, є невід'ємною частиною становлення студентської молоді.

Програма тренінгу «Повір у себе» спрямована на актуалізацію особистості інтелектуального і професійного потенціалу студента та створення умов особистісного зростання, вдосконалення стратегії свого життя.

Бути успішним уже сьогодні!

Cтуденти 31-т групи на ситуаціях-моделях удосконалювали навички конструктивно виражати свої думки, знаходити компромісні рішення, керувати проявом своїх почуттів та емоційних реакцій, здобували практичний досвід по формуванню позитивного мислення під час рольових ігор, що спонукало студентів до усвідомлення власної цінності, позитивного ставлення до життя і усвідомлення доцільності свого існування.

Бути успішним уже сьогодні!

Під час тренінгу працювали за відомим законом Паретто – 80% на 20%. І поєднували мінімум теорії і максимум практики. Завдяки цьому учасники тренінгу оволоділи інтерперсональними вміннями і навичками, що розкриває можливість подальшого використання набутих теоретичних знань в повсякденному житті.

Г. Мінченко,

практичний психолог