06.03.2014 5049

Бухгалтерська професія – вимоги сьогодення

05 березня 2014р. кафедрою обліку і аудиту організовано науково-практичний семінар «Бухгалтерська професія – вимоги сьогодення», в якому взяли участь фахівці Уманського міського центру зайнятості, Уманської державної податкової інспекції, ТОВ "Т-Компані Україна", викладачі кафедри та студенти 3-5 курсів спеціальності «Облік і аудит».

Відкрив семінар завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Уланчук Володимир Семенович, який наголосив на важливості підготовки висококваліфікованих фахівців з бухгалтерського обліку та постійну їх затребуваність на ринку праці.

З нововведеннями в оподаткуванні та звітності усіх учасників ознайомила завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Уманської державної податкової інспекції Наталія Ожогіна. Особливу зацікавленість серед слухачів викликала інформація щодо пільг з оподаткування податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), які сплачують вартість навчання за контрактом. Студенти задавали уточнюючі запитання про порядок отримання пільги та перелік необхідних для цього документів.

Учасників семінару  вітає  завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Уланчук В.С.
Учасників семінару вітає завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Уланчук В.С.
З нововведеннями в оподаткуванні усіх учасників ознайомлює завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Уманської державної податкової інспекції Н.С. Ожогіна
Начальник відділу по взаємодії з роботодавцями Уманського міського центру зайнятості Якимович Т.В. дає поради щодо працевлаштування

Начальник відділу по взаємодії з роботодавцями Уманського міського центру зайнятості Якимович Тетяна Володимирівна у виступі на тему: «Перше робоче місце бухгалтера. Поради з працевлаштування» поінформувала студентів про «підводні камені» першого працевлаштування, дала їм корисні поради щодо соціального захисту безробітних. Тетяна Якимович наголосила на положеннях Закону України «Про зайнятість населення», якими визначено категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема це стосується молоді, яка закінчила навчання у ВНЗ і вперше приймається на роботу. Вона роздала учасникам семінару буклети: «Захистіть своє майбутнє – працюйте легально !» та  «Додаткові гарантії для працевлаштування окремих категорій громадян», що містять стислі інформаційні матеріали для студентів.

Особливо жваву дискусію викликав виступ директора ТОВ «Т-Компані Україна», випускника факультету економіки і підприємництва Уманського НУС (спеціальність «облік і аудит», 2004 р.) Івана Слівенка на тему: «Кадрова політика підприємства: вимоги до бухгалтера». Його виступ був цікавим та емоційним, насиченим прикладами із практичної діяльності. Іван Андрійович поділився власним досвідом роботи на керівних посадах та звернувся до студентів з пропозицією взяти участь у конкурсі на вакантну посаду бухгалтера з управлінського обліку ТОВ «Т-Компані Україна», наголосивши на ділових якостях претендентів.

Учасники  науково-практичного семінару зацікавлено слухають доповідачів
Учасники науково-практичного семінару зацікавлено слухають доповідачів

Учасники семінару ставили запитання доповідачам, обмінювалися думками та контактною інформацією.