Чергова перемога студента-спортсмена на міжнародному турнірі з боксу в місті Вільнюс
У листопаді 2016 року, в столиці Литви – Вільнюсі, відбувся грандіозний міжнародний турнір із боксу, в якому взяли участь спортсмени з Іспанії, Ірландії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Вірменії, Норвегії, Швеції та України. Про це пише видавництво Нова Доба від 17 листопада 2016 р. № 46 (1753).
Студент першого курсу факультету лісового і садово-паркового господарства Назар Смілянець у ваговій категорії 64 кг зайняв почесне друге місце. Провівши три бої наш студент здобув перемогу у місцевого боксера та ірландця, поступившись лише естонському боксеру – минулорічному призеру чемпіонату Європи.
Назар Смілянець неоднократно займав призові місця на обласних та міжнародних чемпіонатах. Тож вітаємо Назара з черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів у спортивній діяльності.
Деканат лісового і садово-паркового господарства
Фотогалерея
![Чергова перемога студента-спортсмена на міжнародному турнірі з боксу в місті Вільнюс](assets/cache/images/2016/fak.-lis-sad-park-gosp./smilyanec/Jsi-zWA_9h4-250x180-528.jpeg)
![Чергова перемога студента-спортсмена на міжнародному турнірі з боксу в місті Вільнюс](assets/cache/images/2016/fak.-lis-sad-park-gosp./smilyanec/Ae-4nksdi5o-250x180-528.jpeg)
![Чергова перемога студента-спортсмена на міжнародному турнірі з боксу в місті Вільнюс](assets/cache/images/2016/fak.-lis-sad-park-gosp./smilyanec/pl-250x180-81f.jpeg)
![Чергова перемога студента-спортсмена на міжнародному турнірі з боксу в місті Вільнюс](assets/cache/images/2016/fak.-lis-sad-park-gosp./smilyanec/ga-250x180-81f.jpeg)