26.03.2014 4777

Чисте довкілля – чиста країна – чиста душа

Колектив Уманського національного університету садівництва, навчального закладу з 170-річною історією, завжди був взірцем у проведенні заходів, спрямованих на впорядкування та озеленення територій своєї alma-mater, міста, рідного краю. Неодноразово адміністрацією ВНЗ, викладачами й студентами університету проводилися різноманітні акції, спрямовані на покращення благоустрою.

Минулого року колектив Уманського НУС став переможцем міського конкурсу «Чисте місто», і нині продовжує підтримувати своє високе звання. Відгукнувшись на ініціативу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Уманської міської ради та відповідно до розпорядження ректора «Про проведення робіт з благоустрою на території Уманського НУС», в університеті розпочато місячник «Чисте довкілля». Студенти, викладачі й співробітники університету з запалом і захопленням зайнялися прибиранням території студмістечка й вулиці Київської.

Адже чиста природа й оточуючий світ довкола нас свідчить про культуру нації і турботу нинішнього покоління про майбутнє. А ще звільнення вулиць від бруду – це очищення нашої свідомості й душі.

Чисте довкілля – чиста країна – чиста душа