Цікавий квест студентів університету
Полюбляєш проводити час активно на природі з друзями, знайомитися з новими людьми? Тоді тобі в Уманський національний університет садівництва!
Днями студенти Уманського НУС втілили давню мрію в життя: взяли участь у тематичному квесті «Подорож в країну мовознавства», у якому взяли участь п’ять команд: «Сини Землі» – факультет агрономії, «Ліснички» – факультет лісового та садово-паркового господарства, «Дикі каченята» – факультет економіки і підприємництва, «Інжир» – інженерно - технологічний факультет та «Манагери» – факультет менеджменту.
Кожна команда складалася з п`яти учасників. Організаторами дійства стали члени ради студентського самоврядування університету, Наукова бібліотека та кафедра української та іноземної мови.
Привітати команди прийшов завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський.
Специфіка квесту – це 7 точок з різноманітними завданнями, які виконували команди, за що вони отримували ключ до наступної точки.
Студенти весело й активно провели час разом зі своїми друзями.
За результатами змагань перше місце посіла команда факультету лісового та садово-паркового господарства «Ліснички»
Другими прийшли учасники команди інженерно - технологічного факультету «Інжир»
Третє місце дісталося команді факультету агрономії «Сини Землі»
Переможці вибороли сувенірні подарунки від Уманського національного університету садівництва.
Після квесту я поспілкувалася з капітаном команди переможців, який поділився враженнями: «Ми з факультету лісового та садово-паркового господарства. Наша команда називається ««Ліснички». Задоволені, що такі квести проходять у нашому університеті та надзвичайно раді, що зайняли перше місце. Наступного року сподіваємось знову взяти участь і будемо залучати молодші курси. Всіх охочих будемо скликати на квест».
Рада студентського самоврядування вдячна всім, хто долучився до організації заходу. Також дякуємо Науковій бібліотеці та кафедрі української та іноземної мови і сподіваємось на подальшу співпрацю.
Ангеліна Цапко, голова студентської ради факультету менеджмент
Фотогалерея
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/1-250x180-5e4.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/2-250x180-5e4.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/3-250x180-ef5.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/4-250x180-ef5.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/5-250x180-463.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/6-250x180-463.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/7-250x180-260.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/8-250x180-260.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/9-250x180-260.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/10-250x180-260.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/11-250x180-ca2.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/12-250x180-27a.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/13-250x180-27a.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/14-250x180-409.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/15-250x180-409.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/16-250x180-9d6.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/17-250x180-9d6.jpeg)
![Цікавий квест студентів університету](assets/cache/images/2019/news/kvest/18-250x180-9d6.jpeg)