20.11.2019 7212

Цікавий квест студентів університету

Полюбляєш проводити час активно на природі з друзями, знайомитися  з новими людьми? Тоді тобі в Уманський національний університет садівництва!

Цікавий квест студентів університету

Днями студенти Уманського НУС втілили давню мрію в життя: взяли участь у тематичному квесті «Подорож в країну мовознавства», у якому взяли участь п’ять команд: «Сини Землі» – факультет агрономії, «Ліснички» – факультет лісового та садово-паркового господарства, «Дикі каченята» – факультет економіки і підприємництва, «Інжир» – інженерно - технологічний факультет та «Манагери» – факультет менеджменту.

Цікавий квест студентів університету

Кожна команда складалася з п`яти учасників. Організаторами дійства стали члени ради студентського самоврядування університету, Наукова бібліотека та кафедра української та іноземної мови.

Привітати команди прийшов завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський.

Цікавий квест студентів університету

Специфіка квесту – це 7 точок з різноманітними завданнями, які виконували команди, за що вони отримували ключ до наступної точки.

Цікавий квест студентів університету

Студенти весело й активно провели час разом зі своїми друзями.

За результатами змагань перше місце посіла команда факультету лісового та садово-паркового господарства «Ліснички»

Другими прийшли учасники команди інженерно - технологічного факультету «Інжир»

Третє місце дісталося команді факультету агрономії «Сини Землі»

Переможці вибороли сувенірні подарунки від Уманського національного університету садівництва.

Після квесту я поспілкувалася з капітаном команди переможців, який поділився враженнями: «Ми з факультету лісового та садово-паркового господарства. Наша команда називається ««Ліснички». Задоволені, що такі квести проходять у нашому університеті та надзвичайно раді, що зайняли перше місце. Наступного року сподіваємось знову взяти участь і будемо залучати молодші курси. Всіх охочих будемо скликати на квест».

Рада студентського самоврядування вдячна всім, хто долучився до організації заходу. Також дякуємо Науковій бібліотеці та кафедрі української та іноземної мови і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Цікавий квест студентів університету

Ангеліна Цапко, голова студентської ради факультету менеджмент