29.06.2021 5717

Цінний подарунок студентам Уманського НУС

Матеріальне забезпечення освітнього процесу у сучасних закладах вищої освіти – основа успішного розвитку та високої якості фахових знань випускників. І саме такого правила дотримуються в Уманському національному університеті садівництва.

Одним з пріоритетів діяльності ректора університету Олени Непочатенко є поповнення та поновлення парку технічних засобів, що використовуються у навчальному процесі. Докладаючи максимальних зусиль, Олена Олександрівна постійно працює над пошуком можливостей реалізації цього нелегкого завдання. І одним з перспективних напрямів є тісна співпраця з випускниками у формі постійного відкритого діалогу. Як результат плідної праці ректора – в університеті зароджується меценатство, а випускники вважають за честь допомогти рідній Alma-mater.

Цього разу результатом діалогу став черговий цінний подарунок від Леоніда Яковишина – випускника факультету агрономії 1961 року, а нині – генерального директора ТОВ «Земля і воля», Героя України, який вже давно співпрацює з університетом.

Цінний подарунок студентам Уманського НУС

Цьогорічним подарунком Леоніда Григоровича університету, а відтак і майбутнім фахівцям аграрного сектору, став високопродуктивний зернозбиральний комбайн John Deere серії S, призначений для полів з гарною врожайністю, вологих і зелених культур.

Цінний подарунок студентам Уманського НУС

Комбайни даної серії перспективно виділяються за кількома напрямками: нова форма ротора VariableAtrean, що об'єднує зниження витрати пального та підвищення ефективності сепаратора; похила камера зі скороченим часом відгуку і 5-швидкісним приводом; 3-потокова схема подачі культури; варіативність підбарабання; гнучка обробка пожнивних залишків. Окремою важливою властивістю є знижене споживання дизпалива.

Цінний подарунок студентам Уманського НУС

Університетська спільнота висловлює глибоку вдячність знаному випускнику за постійну підтримку та вагому участь у підготовці висококваліфікованих кадрів для аграрного сектору економіки.

Пресцентр Уманського НУС