20.03.2014 2235

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю заснування Уманського НУС (секція психології, кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін)

Секція психології працювала 19 березня 2014 року (аудиторія № 208). В роботі секції взяли участь 25 студентів та 3 викладачі.

На секції психології (керівник секції – доцент Шевчук Т.О., керівник гуртка – доцент Осадча Л.А., староста гуртка – студентка 41-з групи Побережна І.А.) обговорювались проблеми психологічних особливостей сучасного студента та студентської групи, досліджувалися шляхи діагностики рівня розвитку здібностей, пам’яті, розумового та емоційного інтелекту сучасної людини. Розглядалися гендерні аспекти управлінської діяльності, психологічні особливості менеджера, планування професійної кар’єри керівника, роль корпоративної культури в розвитку організації.

Були визнані кращими та нагороджені грамотами:

• Чорній Євгенія – студентка 41-м факультету менеджменту,
  • Корецька Вікторія – студентка 42-м факультету менеджменту,
  • Безпечанська Юлія – студентка 42-м факультету менеджменту.

Всі доповіді викликали велику зацікавленість присутніх, було багато запитань, відбулась жвава дискусія.

Авторам рекомендовано продовжити свої наукові дослідження з обраної тематики.

Т.О. Шевчук, заступник завідувача кафедри з наукової роботи, доцент

Л.А. Осадча, керівник наукового гуртка, доцент