25.03.2014 1615

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю від дня заснування Уманського національного університету садівництва (секція біології)

Секція біології працювала 19-20 березня 2014 року. В її роботі прийняли участь 32 студента, 8 викладачів і 2 аспіранта. З доповідями виступили 14 студентів. За тематикою доповіді були різноманітні. Дослідження проводили на дев’яти різних культурах: пшениця озима і яра, кукурудза, тритикале, горох посівний і овочевий, соя, ячмінь ярий і озимий, огірок посівний, яблуня.

На цих культурах вивчали дію гербіцидів, регуляторів росту, бактеріальних добрив, мікроелементів – на ростові і біохімічні процеси в рослинах і ґрунті, а також на продуктивність і якість продукції.

На високому науковому і методичному рівні виступили з доповідями:

1. Яценко В.В. – студент 41-п групи;
  2. Малашенко С.В. – студент 41-а групи;
  3. Хміль Л. – студентка 42-п групи;
  4. Перепелиця І.С. – студент 42-а групи;
  5. Стрипко А. – студентка 61-зр групи;
  6. Гутник Р.В. – студент 41-п групи;
  7. Патика В.Ю. – студент 41-а групи;
  8. Бабій В.В. – студентка 41-а групи.

СЕКЦІЯ ПОСТАНОВИЛА:

1. Заслухані наукові доповіді студентів наукового студентського гуртка кафедри біології схвалити.

2. Студентам IV, V курсів рекомендувати результати своїх наукових досліджень використати при написанні дипломних робіт.

3. Студентам ІІ, ІІІ курсів продовжити наукові дослідження.

4. Закінчені наукові дослідження рекомендувати студентам впровадити у виробництво і опублікувати статті в науковому студентському збірнику Уманського НУС. Магістрам опублікувати дані досліджень в 3-х статтях, спеціалістам – 2, а бакалаврам – 1.

5. Закінчені наукові дослідження рекомендувати студентам до впровадження у виробництво.

6. Кращі доповіді нагороджено книгами.

Керівники секції:

З.М.Грицаєнко , керівник секції, професор

Л.В.Розборська, керівник наукового студентського гуртка, доцент

В.В.Яценко, староста гуртка, студент 41-п групи