03.04.2014 2006

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю від дня заснування Уманського національного університету садівництва (секція захисту і карантину рослин)

Секція захисту і карантину рослин наукової студентської конференції, присвяченої 170-річниці заснування Уманського національного університету садівництва, працювала 19 березня 2014 року. В її роботі приймали участь 62 особи. У тому числі 53 студента, 8 викладачів та аспірант кафедри.

На засіданні було заслухано та обговорено 15 наукових доповідей. Одна з доповідей була присвячена історії наукового студентського гуртка кафедри захисту рослин та сьогоденню, 8 доповідей  присвячено вивченню хвороб сільськогосподарських культур, 4 – вивченню шкідників і захисту від них сільськогосподарських культур, 3 – розробці захисних заходів від шкідливих організмів. Доповіді були зроблені на високому рівні, з використанням мультимедійного проектора.

За результатами обговорення кращими визнано доповіді Павлишина Святослава, Козака Андрія, Маланчука Дмитра (науковий керівник – професор Шевченко Жанна Петрівна); Козел Володимира, Покиньбороди Яни, Кожухівської Катерини (науковий керівник – доцент Мусатенко Михайло Якимович).

Жанна Шевченко, професор кафедри захисту і карантину рослин