21.03.2014 1928

Cтудентська конференція, присвячена 170-річчю заснування Уманського національного університету садівництва (Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів)

19 березня 2014 року відбулося секційне засідання  студентської наукової конференції на кафедрі технології зберігання і переробки плодів та овочів інженерно-технологічного факультету.  У засіданні взяли участь студенти  4-5 курсів, що навчаються за спеціальністю «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів», всього 47 студентів. З науковими доповідями на актуальні теми, що супроводжувались демонстрацією відповідних слайдів на мультимедійному проекторі, виступили 34 студенти.

Було представлено результати наукових досліджень стосовно зберігання плодів та овочів, їх заморожування. Велика кількість наукових розробок студентів пов’язана із удосконаленням технології, розширенням асортименту та покращення якості консервів, зокрема плодоовочевих маринадів, соків, напоїв, пюреподібних продуктів. Розглянуто досягнення студентів із розробки та вдосконалення технологій плодово-ягідних виноматеріалів.

У засіданні брали участь 14 викладачів кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів.

Серед учасників конференції було відзначено:

• Кривошею Олега Вільямовича – І місце
  • Легедзу Ольгу Олегівну – ІІ місце
  • Лауту Катерину Миколаївну –  ІІІ місце.

Заслуговують на увагу доповіді студентів Сокирської Інни,  Белінської Юлії, Шведа Євгена, Христенко Алли, Колотило Таїси, Печоріної Тетяни, Балановської Еліни.

Дякуємо всім учасникам конференції і бажаємо творчих успіхів!