21.03.2014 2466

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю заснування Уманського НУС

У рамках святкування ювілейної дати – 170-річчя від дня заснування Уманського національного університету садівництва – в навчальному закладі проходить ціла низка заходів. 19-20 березня відбулась наукова студентська конференція, у роботі якої взяли участь студенти всіх факультетів. Відкрив її проректор з наукової та інноваційної роботи, професор Віктор Карпенко, який наголосив на можливості поділитися учасникам зібрання своїми здобутками в науковій роботі, виробити наукову стратегію та отримати нові знання.

На першому пленарному засіданні, яке відбулося 19 березня, доповідачами на теми природничих, технічних та гуманітарних наук виступили студенти різних факультетів: Пиріг А.В. – 51-спм, Фоменко О.О. –42-п, Тюха С.В. – 53-ам, Чадюк В.М. – 51-імм, Бунич Д.Д. – 41-ма, Бордійчук І.С. – 52-мм, Григоренко А. В. – 51-спм.

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю заснування Уманського НУС

На другому пленарному засіданні відбулося підведення підсумків роботи  наукової студентської конференції та І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Учасники конференції заслухали звіти про найкращі доповіді студентів кожного факультету за секціями, подяки студентам, науковим керівникам та рецензентам, які брали участь у її роботі.

Згідно з наказом ректора університету Олени Непочатенко переможці І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу з сільськогосподарських та економічних наук та  І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів, грошовими преміями та цінними подарунками.

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю заснування Уманського НУС

Найкращі наукові доповіді студентів, підготовлені на високому методичному рівні, рекомендовані для включення до збірника студентських наукових праць Уманського НУС та направлені на всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

Секція "Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів"

Секція "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання