25.03.2014 2236

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю від дня заснування Уманського національного університету садівництва (секція обліку і аудиту)

19 березня в рамках  наукової студентської конференції, присяченої 170–річчю заснування Уманського національного університету садівництва відбулося засідання секції обліку і аудиту (керівник секції професор Уланчук В.С., керівник гуртка ст. викладач Михайловина  С.О., староста гуртка Голос Т.Б.). Результати своїх наукових досліджень представили 24 студенти 4-5 курсів, які навчаються за спеціальністю «Облік і аудит». Всі доповіді були представлені у вигляді презентацій.

Зі вступним  словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри, професор д.е.н., академік АНВШ Уланчук В.С., який побажав учасникам впевненості та натхнення та відзначив необхідність цього заходу для студентів та наукових керівників їх робіт.

Робота секції обліку і аудиту

В роботі взяли участь 89 учасників, серед яких були студенти 3-5 курсів факультету економіки і підприємництва, аспіранти та викладачі кафедри.

Для визначення кращих робіт створено комісію до якої ввійшли: доцент Загребельна Н.І., викладач Дудкевич О.В., студенти ІІІ –го курсу Соколюк Лілія та Колінчак Інна, студентка ІV-го курсу Нагірна Аліна. За результатами роботи комісії визначено кращі роботи.

Переможцями стали: 1-е місце – студентка групи 53–ОМ Дудкевич Г.В., яка розглядає питання удосконалення фінансової звітності (керівник професор, д.е.н. Кучеренко Т.Є. )

Почесне друге місце отримала робота студентки групи 51 –ОС Сенцової К.Ю. за удосконалення обліку витрат і виходу продукції молочного скотарства (керівник доцент, к.е.н. Оляднічук Н.В.).

Бурхливу реакцію на свій виступ отримав студент групи 53 –ОМ Подолян О.В., який розглядає проблеми обліку та аудиту доходів, витрат і фінансових результатів в сільськогосподарських підприємствах Уманського району (керівник доцент, к.е.н  Аніщенко Г.Ю.).  Робота зайняла ІІІ місце в конкурсі.

Виступ переможниці Дудкевич Ганни
Нагородження (вручення грамоти і подарунка) за ІІ –е місце Сенцової Кароліни

Активну участь в обговоренні доповідей взяли професор, д.е.н. Уланчук В.С., професор, д.е.н. Кучеренко Т.Є., доцент, к.е.н. Загребельна Н.І., доцент, к.е.н Шайко О.Г., доцент, к.е.н. Оляднічук Н.В. та інші учасники конференції, які своїми запитаннями та зауваженнями намагалися підготовити випускників до майбутніх захистів бакалаврських і дипломних робіт.

Доповіді учасників конференції були спробою попереднього захисту своїх практичних знань та наукових досліджень, які вони представлять у випускних та дипломних роботах.