Цікава екскурсія для допитливих гостей
19 квітня на кафедрі фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва на честь святкування 40-річчя заснування економічного факультету відбулася зустріч зі студентами ВСП Агротехнічний коледжу Уманського НУС.
Програмою візиту було передбачено проведення ділової гри «Я і фінанси», метою якої є ознайомлення з особливостями і перевагами навчання за спеціальністю фінанси, банківська справа та страхування в Уманському НУС.
Відбулось ознайомлення гостей з науковими досягненнями професорсько-викладацького складу кафедри та його структурою, а також з найяскравішими моментами студентського життя.
Для гостей було проведено екскурсію територією університету, екзотичними куточками оранжерейного комплексу, таємничими коридорами Наукової бібліотеки УНУС. Саме там було здійснено історико-бібліографічний екскурс Музейною кімнатою стародруків та відбулося частування студентів коледжу духмяним варенням, звареним за старовинними рецептами.
Наталія Бондаренко, к.е.н.,
доцент кафедри фінансів і кредиту
Фото, Олег Черноусько
Фотогалерея
![Цікава екскурсія для допитливих гостей](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2105-250x180-882.jpeg)
![Професорсько-викладацького складу кафедри фінансів і кредиту](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2109-250x180-882.jpeg)
![Студенти ВСП Агротехнічний коледжу Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2111-250x180-882.jpeg)
![Цікава екскурсія для допитливих гостей](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2113-250x180-882.jpeg)
![Студенти ВСП Агротехнічний коледжу Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2114-250x180-882.jpeg)
![Цікава екскурсія для допитливих гостей](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2121-250x180-882.jpeg)
![Цікава екскурсія для допитливих гостей](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2122-250x180-882.jpeg)
![Гості Уманського НУС із ВСП Агротехнічний коледжу](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2126-250x180-882.jpeg)
![Студенти ВСП Агротехнічний коледжу Уманського НУС](assets/cache/images/2016/fak.-ekonomiki/40-richchya/ekskurs/IMG_2130-250x180-882.jpeg)