31.05.2014 5300

Даруй людям Щастя!

28 травня 2014 року радою студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва було проведено соціально-психологічну акцію під назвою: «Даруй людям Щастя». Акція полягала у виконанні двох основних пунктів: проведенні дружньої бесіди та розвішуванні тематичних листівок.

Під час виконання першого пункту, тобто за дружньої бесіди у невимушеній обстановці, замісниками голови ради студентського самоврядування було акцентовано увагу представників першого курсу факультету на доцільності толерантного ставлення до оточуючих, покращенні світосприйняття.

На завершення акції її учасники поділилися частинкою добра з іншими, розповсюджуючи листівки з написом: «Я ділюсь з тобою посмішкою, а ти поділись з іншими!!!))».

Незвичайним у даному заході виявилось те, що до його проведення з цікавості залучалися також і мимовільні перехожі, які, звичайно ж, залишали групу студентів із щасливими посмішками на обличчях.

Тетяна Грачова, секретар ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва