Даруй людям Щастя!
Під час виконання першого пункту, тобто за дружньої бесіди у невимушеній обстановці, замісниками голови ради студентського самоврядування було акцентовано увагу представників першого курсу факультету на доцільності толерантного ставлення до оточуючих, покращенні світосприйняття.
На завершення акції її учасники поділилися частинкою добра з іншими, розповсюджуючи листівки з написом: «Я ділюсь з тобою посмішкою, а ти поділись з іншими!!!))».
Незвичайним у даному заході виявилось те, що до його проведення з цікавості залучалися також і мимовільні перехожі, які, звичайно ж, залишали групу студентів із щасливими посмішками на обличчях.
Тетяна Грачова, секретар ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва