19.06.2015 5000

Делегація Уманського НУС взяла участь у Міжнародній конференції в Польщі

10-13 червня делегація представників Уманського національного університету садівництва взяла участь у Міжнародній конференції «Підприємства, банки і регіональна політика в новій фінансовій перспективі Євросоюзу», що відбулася у Державній Вищій Професійній Школі в Плоцьку (Польща).

Делегація Уманського НУС взяла участь у Міжнародній конференції в Польщі

Під час засідань, що проходили в рамках конференції, з доповіддю «Напрями дослідження вітчизняної аграрної науки в умовах євроінтеграційних процесів» виступила ректор Уманського НУС, доктор економічних наук, професор Олена Непочатенко; «Інформаційне забезпечення процесу регулювання економічного розвитку» охарактеризував доцент кафедри маркетингу, кандидат економічних наук Віталій Рибчак; інформація про формування сталих конкурентних переваг в аграрній сфері України у контексті Євроінтеграції прозвучала у доповіді кандидата економічних наук, ст. викладача кафедри фінансів і кредиту Олени Рибчак.

Делегація Уманського НУС взяла участь у Міжнародній конференції в Польщі

Під час проведення конференції відбулася також зустріч делегації Уманського НУС з адміністрацією Державної Вищої Професійної Школи в Плоцьку, у ході якої були обговорені можливі шляхи поглиблення наукової співпраці між Уманським НУС та Державною Вищою Професійною Школою в Плоцьку.

Представники Уманського НУС на чолі з ректором Оленою Непочатенко провели також зустрічі з польськими роботодавцями щодо співпраці у сфері подальшого працевлаштування випускників нашого ВНЗ за кордоном.

Віталій Рибчак, доцент кафедри маркетингу