09.06.2023 2125

День друзів в УНУС: об’єднання зусиль для фронту – розширення кола спілкування

Колектив Уманського національного університету садівництва щодня долучається донатами та волонтерськими актами до допомоги рідним захисникам, до скорішого досягнення звільнення держави від російських агресорів-окупантів та, нарешті, – до якнайскорішого встановлення миру в Україні. Крок за кроком університетський загал, долаючи будь-які перепони, рухає науковий прогрес, еволюціонуючи лине на зустріч майбутньому із світлою вірою в краще. І все це – за рахунок дружнього запалу, приязного об’єднання та розуміння важливості щирих стосунків.

День друзів в УНУС: об’єднання зусиль для фронту – розширення кола спілкування

Напередодні, 9 червня, коли світова спільнота відзначає День кращих друзів, Уманський НУС дружною родиною зібрався до гарних справ, аби збірною шести факультетів університету, фахівцями та працівники Центру культури і виховання студентів, провідними волонтерами об’єднатися у дружньому колі на «Рибу для друзів» і вдало відправити «Франка на фронт».

Хто в темі, той добре розуміє про що мова, адже відзначити власні здобутки у волонтерській діяльності таким чином може кожен, відколи волонтери створили проєкт щоденних мінідонатів на армію. Адже сила добра, вміння творити його, бути щедрим і милосердним має не лише допоміжний ефект, ця сила – творить дива, береже людські життя.

День друзів в УНУС: об’єднання зусиль для фронту – розширення кола спілкування

Після занять університетська родина, зважаючи на безпекову ситуацію, прогулялися до околиці міста Умань. І на затишному маленькому полі Білогрудівського лісу, оточеному деревами, молодіжний колектив університету відчув потужну силу єднання, радість перебування у спільноті зі спільними інтересами, у колективі де тебе люблять, приймають, вірять. Хоч на порядок денний були винесені лише приємні справи, та все ж присутні добре пам’ятають, що у країні війна, а тиші у більшості містах країни ми завдячуємо ЗСУ. Й оскільки юнаки та дівчата, які захищають наші дні і ночі, мають певні потреби, всі радо зголосилися взяти з собою банку для «Франка». Для когось 20-гривнева купюра – це мало, але й «копійка – гривню береже». І маленькі регулярні внески по 20 гривень на ЗСУ та гуманітарні потреби мають величезну силу. Тому колективно було вирішено ще кілька днів поспіль, опісля дружнього гуртування, лишати банку в холі 4-го корпусу аби усі бажаючі задонатили свого «Франка», «Лесю», «Сковороду» чи інших, на фронт.

День друзів в УНУС: об’єднання зусиль для фронту – розширення кола спілкування

Активності були доволі веселими, фахівці Центру культури і виховання студентів дбали про кожного учасника заходу, аби витрусити будь-які зайві думки з голови, сформувати відчуття моменту та сповна поринути у колективну радість дружби і єднання.

Велика вдячність організаторам і спонсорам, учасникам і ведучим, волонтерам і всім, хто взяв участь у заході. Ви подарували молоді університету ковток справжнього студентського життя у буремні воєнні будні. Звісно, війна триває, та всі ми є творцями нашого з вами «завтра», і лише від кожного з нас і від ЗСУ залежить, чи воно настане. Миру всім і довголіття, будьмо дружні та здорові! З Днем друзів, шановна, університетська родино!