03.04.2015 5402

День кар’єри в Уманському НУС

Висока якість освіти випускників Уманського національного університету садівництва завжди була загальновідомою у колах професіоналів. Цього разу перспектива закласти основи дружньої співпраці з кваліфікованими молодими фахівцями з числа студентів Уманського НУС ІV курсів факультетів економіки та підприємництва й менеджменту зацікавила одну з найбільших аграрних компаній України «Кернел».

Зустріч, яка відбулася 3 квітня у форматі «Дня кар’єри», відкрив завідувач відділу працевлаштування та до вузівської підготовки Юрій Новак. Зокрема, він зауважив, що об’єктивною умовою відмови у працевлаштуванні випускників є відсутність досвіду роботи та низький рівень їх підготовки.

День кар’єри в Уманському НУС

Тому в університеті приділяється велика увага належній професійній, а особливо практичній підготовці студентів, та їх працевлаштуванню.

Керівник освітнього проекту компанії Оксана Мусієнко презентувала присутнім одну з найпотужніших аграрних компаній України «Кернел», яка має великий банк землі в різних її областях та експортує 12% продукції.

День кар’єри в Уманському НУС

Представник компанії «Кернел» ознайомила студентів із освітніми проектами «Кернел Шанс» та «Університет міжнародних програм», мета яких – забезпечити компанію хорошими фахівцями, які б задовольняли вимоги аграрного бізнесу. Оксана Мусієнко надала інформацію про умови та вимоги відбору майбутніх потенційних учасників для освітніх проектів.

День кар’єри в Уманському НУС

Зустріч завершилася проведенням фахового тестування та заповненням анкети потенційного учасника програми «Кернел Шанс – 2015» кандидатів, які сприятимуть їх подальшому працевлаштуванню.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів