21.09.2015 5165

День кіно в Уманському НУС

17 вересня на стадіоні Уманського НУС відбувся перегляд кінофільму, присвяченого Дню українського кіно. Фільм обирали голосуванням, проведеним заздалегідь у соціальній мережі і за результатами якого було визначено, яке ж кіно хочуть бачити наші студенти. Ним став шедевр сучасного українського кіно «Тіні незабутих предків».

Подивитися фільм під відкритим небом прийшли всі охочі, любителі  сучасного українського кінематографу та просто перехожі, яким було цікаво. Перед початком фільму бажаючі могли взяти участь у цікавих іграх та конкурсах, які проводили члени ради студентського самоврядування.  Учасники змогли отримати масу позитивних емоцій та завести нові знайомства.

День кіно в Уманському НУС

Коли почало сутеніти, присутні, розклавши свої простирадла на траві, почали перегляд. Глядачі із захопленням спостерігали за дією, що відбувалася на екрані. На стадіоні можна було придбати булочки, попкорн та напої. По закінченні фільму здійнялися бурхливі аплодисменти, з яких можна було зрозуміти, що студентству захід сподобався. Адже це так чудово, коли можна просто прийти з друзями чи коханою людиною і подивитися хороший, цікавий вітчизняний фільм, який надихає на нові звершення. І все це в стінах рідного університету.

День кіно в Уманському НУС

Ми сподіваємося, що це перший і не останній раз нашого спільного перегляду кіно, який стане традицією, адже ми не тільки об’єднуємося, а й разом з тим підтримуємо український продукт, який нічим не гірший за будь-який американський фільм.

За інформацією секретаря ради студентського самоврядування Ірини Слободяник