15.04.2014 5159

День коледжів на факультеті економіки і підприємництва: «Молода економіка» висвітлила науковий контекст сьогодення

Уманський національний університет садівництва здавна відомий своїми славними традиціями, які щорічно примножуються і знаходять відгук як серед викладачів, так і поміж студентства.

Однією з таких нових традицій на факультеті економіки і підприємництва є проведення Дня коледжів, під час якого студенти відокремлених структурних підрозділів університету (коледжів і технікумів) знайомляться із студентською молоддю Уманського НУС, представляють власні наукові досягнення та міряються силою у спортивних змаганнях.

Студентська наукова конференція «Молода економіка», присвячена до 170-річчя університету, яка відбувалася в рамках Дня коледжів на факультеті економіки і підприємництва, об’єднала наукові дослідження студентської молоді університету, коледжів і технікумів.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з науково-методичної роботи з коледжами Володимир Заморський, який наголосив на необхідності проведення зустрічей такого формату, а декан факультету Юлія Нестерчук звернула увагу на те, що проведення Дня коледжів у форматі дружнього діалогу, як це практикується на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС, сприяє становленню дружніх стосунків і взаєморозумінню між студентами навчальних закладів.

На пленарному засіданні конференції з результатами своїх досліджень у формі мультимедійної презентації виступили студентка ВСП «Уманський агротехнічний коледж» Сорока К.Л. з доповіддю «Удосконалення механізмів забезпечення суб’єктів агросфери обіговим капіталом» (науковий керівник – к.е.н., викладач Демченко О.В.); студентка 53-ом групи Дудкевич Г.В. з результатами дослідження на тему «Удосконалення фінансової звітності» (науковий керівник – д.е.н., професор Кучеренко Т.Є.); студентка 53-фм групи Омельчук О.М., яка доповіла про проблеми чинного механізму адміністрування ПДВ (науковий керівник – к.е.н., викладач Барабаш Л.В.); студентка 52-мам групи Деркач Г.В. презентувала доповідь на тему «Особливості збутової політики підприємства в сучасних умовах» ( керівник к.е.н., доцент Лементовська В.А.); студентка 32-фк  групи Мидинська В.О., яка повідомила присутнім про результати дослідження щодо впливу дивідендів на зміну прибутку ( науковий керівник к.е.н., доцент Бечко В.П.).

На завершення з особливостями вступної кампанії 2014 року випускників коледжів ознайомила представник приймальної комісії Чернега І.І.

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту