18.04.2014 4840

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Кафедра фінансів і кредиту факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва щиро шанує та примножує славні традиції рідного університету. Ось і цього разу, під час проведення Дня коледжів, викладачі кафедри та студенти спеціальності «Фінанси і кредит» радо відгукнулися на пропозицію ознайомити студентів коледжів і технікумів – відокремлених структурних підрозділів університету з особливостями і перевагами навчання на факультеті економіки і підприємництва.

Прохолодний ранок і дощова погода не зламали ентузіазму ні гостей кафедри, ні господарів. Знайомство студентів коледжів і технікумів з Уманським НУС почалося з екскурсії кафедрою фінансів і кредиту. Викладачі кафедри, кандидати економічних наук Леся Барабаш і Наталія Бондаренко ознайомили гостей з матеріально-технічною базою кафедри фінансів і кредиту, з науковими досягненнями професорсько-викладацького складу кафедри, з тематикою наукових досліджень, що проводяться на кафедрі, а також з найяскравішими моментами студентського життя, знімки яких є окрасою фотогалереї кафедри.

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Під час студентської конференції «Молода економіка», присвяченої 170-річчю Уманського НУС, гості ознайомилися з результатами наукових досліджень студентів університету й коледжів. Жваву дискусію серед студентів спеціальності «Фінанси і кредит» з відокремлених структурних підрозділів викликали доповіді їхніх колег з університету: студентки 53-фм групи Олени Омельчук, яка висвітлила проблеми чинного механізму адміністрування ПДВ (науковий керівник – к.е.н., викладач Барабаш Л.В.) та студентки 32-фк Валентини Мидинської, яка окреслила вплив дивідендів на зміну прибутку (науковий керівник – к.е.н., доцент Бечко В.П.).

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

По завершенні роботи конференції гостей з коледжів і технікумів частували в студентській їдальні, а потім для них було проведено ознайомчу екскурсію територією студмістечка.

Студенти відвідали Наукову бібліотеку університету, де бібліотекарі Наталія Михайлова й Оксана Борейчук провели історико-бібліографічний екскурс та дегустацію варення за старовинними рецептами. Цікаві історичні факти, пов`язані з іменами викладачів та учнів Головного училища садівництва, перші згадки про училище у періодичних виданнях 1844 року, про книги, які зберігаються у музейній кімнаті бібліотеки – ось не повний перелік цікавинок. які дізнались гості. А ще гості скоштували яблучне, грушеве та вишневе варення, які з прадавніх часів були символами доброти, порозуміння, достатку у кожній родині. Свого часу такі варення, зварені в Уманському училищі садівництва, отримували дипломи і нагороди на міжнародних виставках. І, дізнавшись про це, Наталія Михайлова почала відроджувати цю традицію, а наразі студенти-технологи уже зварили своє перше варення з яблук, зібраних в університетському саду.

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Скуштувавши смаколиків, гості відвідали ще одну цікавинку університету – оранжерейний комплекс, де змогли на власні очі побачити, як зростають у наших широтах екзотичні фрукти та здійснюється підготовка рослин до висадки у грунт.

А кульмінацією знайомства стали дружні спортивно-творчі змагання між студентами університету та гостями свята у Білогрудівському лісі. Хороший настрій, позитивні емоції, незламне прагнення перемоги, шалений азарт вболівальників і учасників – все це створило неймовірну ауру приязності, щирості і відвертості. Саме на такій ноті проходив і творчий конкурс, де представники студентства університету й усіх коледжів демонстрували свої естрадні таланти.

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Представники деканату факультету економіки і підприємництва та викладачі кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін гідно оцінили здобутки учасників свята, нагородивши їх почесними грамотами та солодкими призами.

Свято завершилося, однак традиція його здійснення, започаткована свого часу факультетом економіки і підприємництва, неодмінно триватиме і надалі, адже, залишаючи гостинних господарів, гості пообіцяли повернутися сюди ще раз.

День коледжів на кафедрі фінансів і кредиту

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту