13.04.2013 6116

День коледжів на кафедрі маркетингу

На День коледжу в Уманський національний університет садівництва були запрошені студенти відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС.

Делегацію Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму супроводжувала ст. викладач кафедри маркетингу Соковніна Д.М. Для студентів було організовано екскурсію по навчальному закладу, проведено пленарне засідання, ток-шоу, конкурси.

На пленарному засіданні виступила переможець I етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентка 51-мас групи Заболотна Ірина з доповіддю на тему: «Маркетинг олійних культур сільськогосподарських підприємств Черкаської області».

На секційному засіданні виступив завідувач кафедри маркетингу к.е.н., професор Мудрак Р.П.

Студенти 5-го та 4-го курсу провели ток-шоу «Акули маркетингу», де презентували маркетингові бізнес-плани розвитку галузей виробництва вина та меду. Підсумки ток-шоу «Акули маркетингу» підвела к.е.н., доцент Бортник Т.І.

Солодкими призами переможців нагороджувала к.е.н., ст. викладач Соковніна Д.М.

Цікавим було проведення інтелектуальних конкурсів, під час яких активну участь взяли студенти Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму та Шевченківського коледжу.

З перемогою студентів привітала куратор 5-го курсу,  к.е.н., доцент Невлад В.Ф.

Далі на наших гостей чекала незабутня подорож до Білогрудівського лісу, де під час спортивних змагань з волейболу, міні-футболу та естафет вдало змагалися студенти кафедри маркетингу, Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму та Шевченківського коледжу.

Не обійшлося і без конкурсу на приготування каші на вогнищі.

Переможці були нагороджені ректором Уманського національного університету садівництва, д.е.н., професором Непочатенко Оленою Олександрівною.