25.11.2013 6068

День пам’яті жертв голодомору

Голодомор 1932-1933 років – страшна сторінка в історії українського народу. Роки державної незалежності України стали часом усвідомлення причин перебігу та наслідків національної катастрофи українців, внаслідок чого Верховна Рада України 28 листопада 2006 року визнала Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом українського народу.

19 листопада у рамках вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на кафедрі садово-паркового господарства для студентів 31-сп групи відбулася виховна година. Метою заходу було ознайомити студентів із трагічним минулим нашого народу та виховати здатність на скорботу і пам'ять про мільйони загублених ні в чому не винних життів наших співвітчизників.

Студенти факультету підготували стінгазету на тему "Голодомор 1932-1933 років", переглянули документальний фільм та виступили із тематичними доповідями.

День пам’яті жертв голодомору

Так, Марія Давидчук висвітлила причини та наслідки голодомору у регіоні, де проживали її дідусі і бабусі, розповіла про життя людей у ті страшні роки. Студентів вразила розповідь студентки про те, що змушені були вживати в їжу люди у ті страшні роки. Кожен із студентів згадав розповіді своїх родичів про голодомор і поділився із друзями.

День пам’яті жертв голодомору

Студенти були вражені від того, що пережив наш український народ. Кожен обіцяв берегти в серці пам'ять про ті страшні роки та передавати із покоління в покоління.

Михайло Осіпов, куратор 31-СП