10.09.2015 4547

День підприємця на кафедрі фінансів і кредиту

Основою сучасного економічного життя, рушійною силою економічного розвитку, формування громадянського суспільства та демократії в державі є підприємництво. А хто, як не фінансист, має чітко знати й орієнтуватися в основах підприємництва? Саме тому виховна година, яка відбулася на кафедрі фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва, була присвячена Дню підприємця.

День підприємця на кафедрі фінансів і кредиту

Засідання проводилося у форматі семінару, де студенти спеціальності фінанси і кредит 21-ф групи (куратор к.е.н. Леся Барабаш), 31-ф групи (куратор к.е.н., доцент Світлана Власюк), 41-ф групи (куратор к.е.н., доцент Наталія Бондаренко) та 42-фк групи (куратор к.е.н., доцент Михайло Мальований) обговорили загальні засади та принципи підприємництва в Україні та провели дискусію щодо пошуку шляхів досягнення успіху в бізнесі.

День підприємця на кафедрі фінансів і кредиту

Було детально розглянуто проблеми та завдання, з якими стикається сучасний підприємець, проаналізовано обмеження, які накладає на підприємницьку діяльність поточна криза національної економіки, визначено можливі варіанти їх подолання.

Студенти залишилися задоволені проведеним семінаром, де вони змогли переконатися у корисності отриманих теоретичних та практичних знань.

Наталія Бондаренко, доцент кафедри фінансів і кредиту