06.07.2015 6078

День поля Уманського НУС

Третього липня в університеті відбувся традиційний День поля, у рамках якого демонструвалися досліди провідних кафедр, що виконують фундаментальні та прикладні дослідження агрономічного, природничого, екологічного спрямування згідно науково-дослідної тематики та програмам Уманського НУС.

Під час демонстрації дослідів було проведено огляд дослідних ділянок овочевих, польових, декоративних культур і селекційних посівів. У процесі огляду дослідів науковці доповіли про актуальність, новизну проведення досліджень, продемонстрували схеми закладання дослідів, агротехніку вирощування сільськогосподарських культур, відзначили основні показники, що вивчаються.

День поля Уманського НУС

У результаті обговорень були висловлені пропозиції, побажання, критичні зауваження щодо покращення та удосконалення проведення науковцями досліджень. Більшість дослідів отримали схвальні відгуки учасників. У цілому огляд дослідів Уманського НУС надав можливість презентувати широкому колу науковців та гостей нові технології, сорти та іншу науково-технічну продукцію.

День поля Уманського НУС

День поля УНУС ще раз продемонстрував високий потенціал наукових розробок вчених університету, що підтверджується цьогоріч включенням нашого ВНЗ у якості партнера до міжнародного проекту SUFRI.

День поля Уманського НУС

Проректор з наукової та інноваційної діяльності

доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко