16.10.2014 5402

День саду

15 жовтня 2014 року на кафедрі захисту та карантину рослин відбулась конференція присвячена Дню саду. З доповідями  виступали доктор с.-г. наук, професор Ю.П. Яновський та представник компанії по виробництву засобів захисту рослин “Франдеса” А.М. Кузьміченко.

Ю.П. Яновський ознайомив присутніх з особливостями захисту багаторічних насаджень від основних шкідників, хвороб та бур’янів у виробничому сезоні 2014 року. Були надані рекомендації по методиках проведення обстежень з метою виявлення шкідливих організмів та підбору препаратів з урахуванням особливостей садового асортименту та погодних умов.

А.М. Кузьміченко надав інформацію про особливості роботи заводу, лабораторії та асортимент продукції компанії «Франдеса», головні переваги продукції та подальший план на наступні роки.

День саду

На конференції в обговоренні питань виступали викладачі, студенти та інші присутні.