25.11.2013 4649

День студента на факультеті агрономії

У листопаді в усіх вищих навчальних закладах відзначається Міжнародний день студента. Цей день об'єднує всі покоління студентів, як теперішніх, так і колишніх. Студентство, мабуть, є найбільш прогресивним прошарком суспільства, і професійне свято – ще одна нагода не забувати про це. Традиційно в навчальних закладах на честь цього свята проходять різноманітні заходи. Один із таких відбувся на факультеті агрономії. Члени ради студентського самоврядування факультету ще вранці привітали усіх студентів святковою стіннівкою.  Потім  дарували листівки-вітання з найкращими побажаннями.

Декан факультету агрономії Андрій Мартинюк та заступник декана з виховної роботи Олена Черно також привітали студентів зі святом, щиросердно  побажали  творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій і життєвих планів. У цей святковий день деканат факультету агрономії відзначив найактивніших студентів та нагородив їх почесними грамотами:

День студента на факультеті агрономії

- За  досягнуті високі успіхи в навчальній і науковій роботі, активну участь у громадському житті факультету та з нагоди святкування Міжнародного дня студентів:

1. Марину Кириченко - 54-см група

2. Миколу Гедзя - 61-ам група

3. Юлію Тітову - 54-см група

4. Інну Конуп - 62-см група

5. Олександра Марценюка - 53-ам група

День студента на факультеті агрономії

- За активну участь у громадському житті факультету та з нагоди святкування Міжнародного дня студентів:

1. Костянтина Белінського - 52-ас група

2. Артема Гордієнка -  51-ас група

3. Аліну Клименко - 53-ам група

4. Максима Запорожця - 42-аг група

- За досягнуті високі успіхи в навчальній і науковій роботі та з нагоди святкування Міжнародного дня студентів:

1. Василя Кілінкарова -  53-ам група

2. Світлану Покиньчереду - 54-см група

3. Наталію Гринчук - 53-ам група

4. Миколу Березівського - 33-ас група

5. Аліну Яцко - 43-ас група

6. Марію Гуненко - 41-а група

Тож ще раз вітаю студентів усіх факультетів із цим веселим святом і бажаю вам невичерпної енергії, відмінних успіхів у навчанні та нових творчих досягнень!

День студента на факультеті агрономії

Юлія Тітова, голова ради студентського самоврядування

факультету агрономії