День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин
В Уманському національному університеті садівництва одним із найважливіших свят є День студента. До цього свята студенти готуються дуже ретельно і завчасно. От і цього року студенти вирішили відсвяткувати цей день по-особливому – випробувати себе в ролі викладачів.
18 листопада студентки Уманського НУС Стрипко Анастасія (51-зрм група) та Іващенко Юля (61-пм група), які навчаються за ОКР «магістр» на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин, до Дня студента провели відкриті лекції для своїх майбутніх колег із дисципліни «Кліщі, гризуни і нематоди» та «Овочівництво».
Студентки самостійно і відповідально підготувались до лекцій: за допомогою презентацій докладно розповіли матеріал, відповіли на питання студентів та добре орієнтувались в дисципліні. Студенти були в захваті від лекцій, адже не кожного дня можна побачити свого друга в ролі викладача. Такі пари сподобались і студентам, і викладачам. І вже на наступний рік є багато бажаючих студентів відчути на собі цю важливу, відповідальну і не завжди легку, але захоплюючу професію.
Проте на цьому святкування Дня студентів не закінчилось. В першому корпусі студентський актив факультету провів «Студентську лотерею». Серед усіх студентів університету розігрували цікаві й веселі призи та побажання. Всі бажаючі фотографувались у портретній мантії, уявляючи себе кваліфікованими спеціалістами.
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/portretna-manya-300x-711.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/IMG_9460-300x-3d5.jpeg)
В цей день серед студентів було багато розмов з приводу того, як вони уявляють своє життя через 5 років, коли стануть самостійними і досвідченими.
Всі мрії обов’язково здійсняться! І студентське життя сплине дуже швидко. Але найголовніше у кожного студента залишиться – професійне свято та враження від студентського веселого життя.
Фотогалерея
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/stud.loter-250x180-2ef.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/Student.lotereya-250x180-2ef.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/Stripko-A-250x180-2ef.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/IMG_9501-250x180-bf4.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/ivashhenko-Yu-250x180-bf4.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/LCsOZtwp2kPWzudbGJjtm38xsaZNrtc5_oS94oZVZnPNI6WcmmHLwNcdFyUnl-lDNsA7Av-eCXwES-YglNrt8g---250x180-bf4.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/portretna-manya-250x180-2ef.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/IMG_9459-250x180-bf4.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/IMG_9460-250x180-bf4.jpeg)
![День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин](assets/cache/images/fakylteti/plodo/den-studenta/oqZMfv_nmSWN77tPnydwk0Gpil0ICtFSRITgvgAIf46CRwyRrcnHDq6eDNlMrSDw_ur4E_Ed5uOvyiFAFbGjkg---250x180-2ef.jpeg)