20.11.2013 4862

День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

В Уманському національному університеті садівництва одним із найважливіших свят є День студента. До цього свята студенти готуються дуже ретельно і завчасно. От і цього року студенти вирішили відсвяткувати цей день по-особливому – випробувати себе в ролі викладачів.

18 листопада студентки Уманського НУС Стрипко Анастасія (51-зрм група) та Іващенко Юля (61-пм група), які навчаються за ОКР «магістр» на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин, до Дня студента провели відкриті лекції для своїх майбутніх колег із дисципліни «Кліщі, гризуни і нематоди» та «Овочівництво».

Студентки самостійно і відповідально підготувались до лекцій: за допомогою презентацій докладно розповіли матеріал, відповіли на питання студентів та добре орієнтувались в дисципліні. Студенти були в захваті від лекцій, адже не кожного дня можна побачити свого друга в ролі викладача. Такі пари сподобались і студентам, і викладачам. І вже на наступний рік є багато бажаючих студентів відчути на собі цю важливу, відповідальну і не завжди легку, але захоплюючу професію.

День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Проте на цьому святкування Дня студентів не закінчилось. В першому корпусі студентський актив факультету провів «Студентську лотерею». Серед усіх студентів університету розігрували цікаві й веселі призи та побажання. Всі бажаючі фотографувались у портретній мантії, уявляючи себе кваліфікованими спеціалістами.

День студента на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

В цей день серед студентів було багато розмов з приводу того, як вони уявляють своє життя через 5 років, коли стануть самостійними і досвідченими.

Всі мрії обов’язково здійсняться! І студентське життя сплине дуже швидко. Але найголовніше у кожного студента залишиться – професійне свято та враження від студентського веселого життя.

Анна Слонь,

заступник декана з виховної роботи

факультету плодоовочівницва, екології та захисту рослин