14.03.2013 3246

Колектив кафедри економіки провів День відкритих дверей для Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуя-Левицького. Була організована екскурсія по території Уманського НУС. Абітурієнти відвідали бібліотеку, інформаційний центр, кафедру фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, санаторій-профілакторій, центр дозвілля студентів.

На високому рівні відбулась зустріч абітурієнтів з деканом факультету економіки підприємництва д.е.н., професором Нестерчук Ю.О., на якій майбутні студенти отримали інформацію щодо вступу та організації навчання в Уманському НУС.

На кафедрі економіки була організована та проведена ділова гра «Розумники та розумниці», в якій брали участь гості технікуму та за результатами якої переможці були нагороджені грамотами.