14.04.2014 5581

День відкритих дверей в Уманському НУС

11 квітня найпрестижніший навчальний заклад України Уманський НУС гостинно зустрічав гостей, які приїхали на День відкритих дверей, що став для університету важливою подією. Відвідали університет учні та їх батьки з різних областей України, ознайомились із його історією, матеріально-технічною базою, правилами прийому, умовами навчання, проживання та дозвіллям студентів.

Уманський НУС відвідали гості з 7-ми областей Центрального регіону України. Стали учасниками важливої події близько 300 осіб.

У вестибюлі корпусу №1 гості мали можливість скуштувати смачні яблука, вирощені на полях університету, пироги, спечені із пшениці, вирощеної на дослідних ділянках, отримати  рекламну продукцію та ознайомитись із виставкою.

День відкритих дверей в Уманському НУС

В актовій залі університету розпочав зустріч проректор з науково-педагогічної роботи із структурними підрозділами Володимир Заморський, який відзначив, що Уманський НУС – справжня гордість України, провідний центр аграрної науки, який готує висококваліфікованих спеціалістів для аграрного комплексу. Володимир Васильович детально зупинився на перевагах навчання в університеті. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Інна Чернега донесла випускникам інформацію про вступну кампанію та правила прийому документів. Інна Іванівна висловила сподівання, що після зустрічі та знайомства з університетом випускники оберуть для навчання саме Уманський національний університет садівництва.

День відкритих дверей в Уманському НУС

Після виступів на гостей чекав святковий концерт, який підготували учасники творчих колективів Центру культури і виховання.

Після концертної програми декани факультетів з метою отримання більш конкретної інформації про спеціальності, які можуть здобути майбутні абітурієнти на їхніх факультетах, та про посади,  які можуть обіймати випускники після закінчення навчання, запросили всіх бажаючих для спілкування до аудиторій.

День відкритих дверей в Уманському НУС

З гарними побажаннями удачі та  здійснення заповітних мрій прощалися з учнями, щоб у майбутньому знову зустрітися у стінах одного із найстаріших та  найкращих аграрних закладів України.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання