03.09.2015 4627

День знань у ЗОШ №7 - колегіумі

День знань – це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

День знань у ЗОШ №7 - колегіумі

Директор Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №7-колегіум» Любов Матвієнко привітала всіх з початком навчального року. З огляду на тісну співпрацю між колективами ЗОШ №7-колегіум та Уманським національним університетом садівництва свято відвідала кандидат економічних наук, доцент Наталія Шевченко, яка привітала всіх присутніх з Днем знань та побажала всім школярам міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у навчальному процесі, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Наталія Шевченко, кандидат економічних наук, доцент