20.12.2013 6252

Державний екзамен у магістратурі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності – відносно молодий і перспективний напрям. Фахівці в даній галузі є управлінцями, які вільно володіють іноземною мовою та працюють у компаніях як України, так і за кордоном.

Одним із етапів отримання вищої освіти є складання іспитів, державних іспитів та захист дипломних і магістерських робіт. 19 грудня 2013 р. магістри спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» факультету менеджменту успішно склали комплексний кваліфікаційний державний екзамен, який складався з двох частин: розв’язування задач та тестування.

Завдання охоплювали вісім дисциплін: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Міжнародні кредитно-розрахункові та валютні операції», «Інвестиційний менеджмент», «Організація та техніка зовнішньоекономічних операцій», «Міжнародне приватне право», «Міжнародна економіка», «Міжнародне митне регулювання», «Методологія і організація наукових досліджень».

Отож, вітаємо студентів із їх останнім студентським екзаменом в університеті та бажаємо так само вдало захистити свої магістерські роботи.

Секретар ДЕК

Ю.Л. Зборовська