18.06.2015 4904

Державний комплексний іспит на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

16 та 17 червня 2015 року на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася підсумкова атестація (складання комплексного кваліфікаційного іспиту) здобувачів вищої освіти денної форми навчання за ступенем вищої освіти „Бакалавр” напряму підготовки 6.090101 „Агрономія” за ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство”.

Екзаменаційна комісія (ЕК) працювала в такому складі: Чередниченко Л.І. (голова ЕК, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри плодівництва, овочівництва та технології зберігання і переробки сільськогосподарської продукції Вінницького НАУ), доценти кафедри овочівництва Тернавський А.Г. та Слободяник Г.Я., доцент кафедри плодівництва і виноградарства Манзій В.В.

Впродовж навчання і підготовки до складання іспиту студентам регулярно надавались консультації, методична допомога, прочитані оглядові лекції зі спеціальних дисциплін, надані індивідуальні та групові консультації, розроблені комплексні тестові завдання для складання комплексного кваліфікаційного іспиту. Тестові завдання з дисциплін фахової підготовки включають основні питання навчальних програм з овочівництва, плодівництва, виноградарства, рослинництва, селекції, фітофармакології, ентомології, фітопатології, загального землеробства, агрохімії та ін. (всього 21 дисципліна). Кожний студент отримав варіант тестових завдань, які складались із 60 запитань.

Відмінні знання показали такі студенти:

– 41-п група – Скічко Інна Ігорівна,

Ханін Дмитро Русланович