13.10.2020 5335

Діалог про проведення ефективних реформ у системі вищої освіти України

В Уманському національному університеті садівництва 13 жовтня відбулася офіційна зустріч Голови Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака, народних депутатів України – членів Комітету Сергія Колебошина й Ольги Коваль із професорсько-викладацьким складом університету та студентською молоддю.

Діалог про проведення ефективних реформ у системі вищої освіти України

Захід відбувся у рамках Форуму «Освіта в пріоритеті» з метою обговорення дискусійних питань на тему «Інновація вищої освіти на ринку праці як запорука розвитку усіх стейкхолдерів».

На зустрічі обговорювали законодавчі зміни щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти, розглядали питання оптимізації закладів вищої освіти, розширення їхньої фінансової автономії, рівня заробітних плат науково-педагогічних працівників, реалізації дуальної форми навчання з подальшим працевлаштуванням молоді.

Загалом зустріч була дуже змістовною та насиченою, відбувся активний і конструктивний діалог між учасникам.

Пресцентр Уманського НУС