18.09.2013 5648

Ділова етика та студентська культура

Ділова етика є найважливішим елементом культури студента, тому 12 вересня 2013 р. відбулася відкрита кураторська година для студентів 1-3 курсів факультету менеджменту на тему: «Ділова етика студента», на якій були розглянуті підготовлені студентами 11-з групи доповіді на такі теми:

1. «Зовнішній вигляд студента» (матеріал підготував Довбуш Дмитро Анатолійович, доповідач – Швець Сніжана Олександрівна);

2. «Зовнішній вигляд менеджера» (матеріал – Довбуш Дмитро Анатолійович, доповідач – Пероговська Вікторія Олегівна);

3. «Кодекс етики студента» (матеріал – Гурська Анастасія Ігорівна, доповідач – Оніщук Ірина Олександрівна);

4. «Етика мобільного спілкування» (матеріал – Усенко Світлана Дмитрівна, доповідач – Белім Анастасія Сергіївна).

Ділова етика та студентська культура

Всі доповіді студентів були цікавими, змістовними та повчальними не лише для періоду їх навчання в університеті, а й в майбутньому, адже сьогодні кожне підприємство має власну корпоративну культуру й дотримання ділової етики в подальшому є запорукою успіху майбутніх менеджерів у трудовій діяльності.

куратори факультету менеджменту