22.05.2015 5348

Ділова гра «Моя професія туризм»

З метою закріплення знань, які студенти отримали у процесі лекційних і семінарських занять, самостійної роботи, викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Нагернюк Д.В. була проведена ділова гра «Моя професія туризм».

Ділова гра «Моя професія туризм»

Ділова гра відбувалася між двома командами: Trevel+ та Hubba Bubba. Кожна команда підготувала свою візитку та домашнє завдання, в якому продемонструвала кмітливість, інтелект та креативність.

Ділова гра «Моя професія туризм» проходила у шість раундів. Студенти шукали відповіді на непрості запитання, виконували логічні вправи, відгадували різні країни, повторювали вивчений матеріал, використовуючи метод мозкового штурму.

Ділова гра «Моя професія туризм»

Такий метод активного навчання допоміг студентам проявити особисту індивідуальність, розкрити внутрішні ресурси, максимально наблизити навчальний процес до практичної діяльності, врахувати реалії сьогодення, приймати рішення в умовах конфліктних ситуацій, відстоювати свої пропозиції та розвивати відчуття команди.

Ділова гра «Моя професія туризм»

Діана Нагернюк, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи