13.04.2014 5750

Ділова гра «Поле чудес – для фінансистів»

«Фінансова діяльність — мистецтво управляти доходами та ресурсами» (Амброз Бірс)

8 квітня на кафедрі фінансів і кредиту Уманського національного університету садівництва відбулося засідання студентського наукового гуртка.

На засіданні обговорювались питання ролі фінансів у економічному житті сучасного суспільства.

Фінанси є однією з найбільш важливих і складних економічних категорій. Без них неможливе функціонування держави і діяльність юридичних та фізичних осіб, оскільки саме вони забезпечують вартісний рух створеного у суспільстві валового внутрішнього продукту, відображаючи досить складні відносини, що виникають при цьому. Головним їхнім призначенням є забезпечення кожної фізичної особи, кожного суб’єкта підприємництва, кожної державної структури, а отже, і суспільства загалом, достатніми для здійснення їх діяльності грошовими коштами.

Ділова гра «Поле чудес – для фінансистів»

Студентами було проведено ділову гру «Поле чудес – для фінансистів».

Питання ділової гри розкривали суть професії фінансиста та перспективи, які вона відкриває в суспільстві.

Ділова гра «Поле чудес – для фінансистів»

В обговоренні даних питань активну участь взяли студенти спеціальності «Фінанси і кредит», які запропонували й надалі розглядати питання фінансів в ігровій формі.

ЮліяУлянич,

керівник студентського наукового гуртка кафедри фінансів і кредиту