05.02.2014 6119

Ділова гра «Я – менеджер»

Менеджмент – це здатність бачити компанію не такою, якою вона є, а такою, якою вона може стати. Джон Тітс

4 лютого 2014 р. серед студентів факультету менеджменту спеціальностей «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Туризм» було проведено ділову гру «Я – менеджер».

Менеджмент – це мистецтво управління, вміння досягати поставлених цілей та не лише раціонально використовувати наявні ресурси, а й завчасно оцінити усі перспективи. Ще донедавна це слово було новим у нашій країні, але з розвитком ринкових відносин професія менеджера знаходиться на перших сходинках рейтингів спеціальностей, що користуються найбільшим попитом на ринку праці.

Ділова гра «Я – менеджер»

Сьогодні управлінські навики потрібні керівникам будь-якої сфери, оскільки вони є запорукою успішної кар’єри.

Учасники були поділені на дві команди. Кожна з яких, спочатку відобразила свій соціально-психологічний портрет менеджера, далі – описала з чим у них асоціюється професія менеджера, а потім усі вирішували різні ситуаційні завдання: Студенти та викладачі залишились задоволеними весело проведеним часом та дружньою атмосферою в аудиторії.

За матеріалами кураторів 1курсу факультету менеджменту

Лідії Клименко та Юлії Зборовської