06.10.2014 4779

Ділова риторика – основа ефективного менеджменту

Сьогодення вимагає від кожного менеджера не лише фахових знань і навичок, а й уміння правильно і гарно спілкуватися з колегами, рідними, коректно і переконливо вести дискусію, цікаво і грамотно будувати свій виступ перед аудиторією.

2 жовтня 2014 р. в рамках програми курсу «Риторика» було проведено відкрите семінарське заняття на тему «Ділова риторика – основа ефективного менеджменту».

У роботі семінару взяли участь студенти 1 курсу факультету менеджменту Уманського НУС напряму підготовки «Туризм» та викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Під час семінарського заняття зі студентами було проведено навчальний тренінг «Основи ораторського мистецтва» та ділову гру «Особливості рекламування».

Ділова риторика – основа ефективного менеджменту

Студенти, активно долучившись до пізнання нового, практикували себе в ролі оратора, навчались концентрувати увагу слухачів, розвивали свою мову жестів під час виступів перед аудиторією, формували вміння пізнавати людину, нічого не розпитуючи про неї, та швидко перемикатися з одного виду діяльності на іншій.

Лідія Клименко, к.е.н. доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності