Диплом І ступеня здобула студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»
Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 05.12.2018 року № 22.1/10-4524, щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія» на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з 10 по 12 квітня 2019 року.
Драганова Ілона студентка факультету менеджменту, кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, під керівництвом доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Людмили взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія».
Від ЗВО запрошувалися переможці І-го етапу, кращі студенти України, які навчаються за напрямом «Туризм». В олімпіаді взяли участь більш ніж 20 закладів вищої освіти із різних регіонів України.
Переможців визначали за сумою балів, які вони набрали в результаті двох турів. Студенти мали нагоду показати власні навики та знання. Перший тур олімпіади був проведений у вигляді письмового тестування. Учасники повинні були відповісти на 30 запитань різних типів та рівнів складності.
У другому турі на учасників чекало творче завдання. Для його успішного виконання необхідно було мати навички роботи з топографічною картою.
У результаті напруженої та безкомпромісної боротьби з найкращими студентами України під час теоретичного туру та практикуму, наша вихованка продемонструвала високий рівень знань. За результатами олімпіади Диплом І ступеня отримала студентка 4 курсу 41-тм групи факультету менеджменту, кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Драганова Ілона.
![Диплом І ступеня здобула студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»](assets/cache/images/2019/news/draganova/fb_img_1555135929298-600x-f2c.jpeg)
Щиро вітаємо нашу переможницю та бажаємо подальших досягнень!
Зав. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи д.е.н., професор Людмила Транченко
Фотогалерея
![Диплом І ступеня здобула студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»](assets/cache/images/2019/news/draganova/20190412_171421-250x180-050.jpeg)
![Диплом І ступеня здобула студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»](assets/cache/images/2019/news/draganova/20190414_115113-250x180-229.jpeg)
![Диплом І ступеня здобула студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»](assets/cache/images/2019/news/draganova/dsc_0390-250x180-45d.jpeg)
![Диплом І ступеня здобула студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»](assets/cache/images/2019/news/draganova/fb_img_1555135929298-250x180-45d.jpeg)
![Диплом І ступеня здобула студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»](assets/cache/images/2019/news/draganova/fb_img_1555178319286-250x180-7e6.jpeg)