10.10.2014 4914

Дискусійний клуб «Епоха великих географічних відкриттів»

Цікавим періодом у розвитку історії туризму в світі є епоха великих географічних відкриттів. Тому 9 жовтня 2014 року було проведено чергове засідання дискусійного клубу факультету менеджменту на тему «Епоха великих географічних відкриттів» студентами першого курсу напряму підготовки «Туризм».

Змістовними та цікавими були доповіді студенток 11-т групи Василенко Олени та Демиденко Руслани. Василенко Олена присвятила свою доповідь подорожам португальців та їх ролі у відкритті нових земель. Презентаційні матеріали ілюстрували подорожі видатних мореплавців того часу: Генріха Мореплавця, Бартоломеу Діаша, Христофора Колумба, Васко да Гама, Педру Альваріша Кабрала.

Презентаційні матеріали Демиденко Руслани допомогли студентам поринути у часи доколумбової Америки. Цікавою та змістовною була розповідь про древні імперії: майя, інків, ацтеків, оман. Руслана познайомила одногрупників з архітектурними пам’ятками тих часів, які збереглись до нашого часу.

Дискусійний клуб «Епоха великих географічних відкриттів»

Важливим аспектом у процесі навчання студентів є колективна робота та можливість обговорити її результати. Це дозволяє студентам ґрунтовніше засвоїти теоретичний та практичний матеріал.

Доцент кафедри  туризму та готельно-ресторанної справи

Світлана Тимчук