13.03.2014 4894

Дискусійний клуб факультету менеджменту «Митне оформлення міжнародних морських перевезень»

12 березня студентами 41 мз групи факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» було проведено чергове засідання Дискусійного клубу на тему «Митне оформлення міжнародних морських перевезень». Дана тема вивчається студентами в рамках дисципліни «Міжнародні транспортні перевезення».

На засіданні клубу студентами були розглянуті наступні питання:

1. Зовнішньоторговельні документи в морських перевезеннях.
  2. Міжнародні торгові звичаї у морських перевезеннях.
  3. Договір морської перевозки вантажів.
  4. Обмовки, які використовуються в договорі морської перевозки.
  5. Роль та значення коносамента, його функції та реквізити, коносаментні умови та їх текст.
  6. Стандартні форми коносаментів.
  7. Обмовки, використовувані в коносаменті та оформлення коносаменту.
  8. Документальний митний контроль та документи, використовувані при здійсненні митного контролю морського транспорту.
  9. Митне оформлення судна.

В ході мультимедійної презентації результатів досліджень студентів присутні були ознайомленні з основними умовами, правилами та особливостями митного оформлення міжнародних перевезень морським транспортом.

Жвава дискусія з розглянутих проблемних питань сприяла досконалому ознайомленню студентів зі складним та цікавим матеріалом. Адже знання базових основ міжнародних перевезень є одним з основних вмінь фахівців із менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Світлана Тимчук, к.е.н. доцент

кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності