07.04.2014 5211

Дискусійний клуб факультету менеджменту на тему «Менеджер – це рульовий у бурхливому океані світової економіки»

4 квітня викладачами та студентами факультету менеджменту було проведено чергове засідання дискусійного клубу, на якому було обговорено значення та роль менеджера у сучасних умовах формування єдиного світового економічного простору.

Нині питання міжнародного співробітництва й виходу на світовий ринок стають все більш актуальними. І особливо гострою є потреба у висококваліфікованих фахівцях, що володіють глибокими й ґрунтовними знаннями в галузі світової економіки. Адже бізнес – це досить жорсткий і складний процес, головну роль у якому відіграють менеджери – люди, які вміють керувати процесами та іншими людьми.

Великі закордонні корпорації діють на нових ринках у відповідності зі своїми довгостроковими стратегічними програмами. Тому їм потрібні досвідчені, талановиті виконавці, ініціатива яких обмежується чіткими вказівками «зверху».

Матвієнко Яною, Климчук Аліною та Дремлюк Ганною були підготовлені до обговорення доповіді на теми «Менеджер – це рульовий у бурхливому океані світової економіки», «Етика менеджера» та «Зовнішній вигляд менеджера». На думку студентів, нині на ринку існує потреба у  вкрай кваліфікованих кадрах менеджерів, що мають гарний досвід підготовки, вміння орієнтуватися у бурхливому ринковому середовищі та здатність ефективно управляти, досягати успіху, приносити прибуток.

Як приклад застосування практичної підготовки, було проведено ділову гру у вигляді змагання між студентами денної та заочної форм навчання на тему «Соціально-психологічний портрет менеджера».  Особливо цікавими були ситуаційні епізоди з ділового етикету.

Засідання клубу дозволило обговорити студентам дискусійні питання, застосувати практичний досвід підготовки, а також сприяло налагодженню нових дружніх стосунків.

Викладачі факультету менеджменту