16.03.2014 5166

Дискусійний клуб факультету менеджменту «Україна – єдина суверенна держава»

Ідея єдності нашої держави була однією з найзаповітніших мрій українців протягом багатьох сторіч. Адже сила нашої держави – в єдності українських земель та нації, під якою розуміють соціальну і політичну єдність, єдність традицій і перспектив розвитку, економічну та соціальну підтримку суспільства.

14 березня 2014 р. серед студентів 1 та 4 курсів факультету менеджменту було проведено засідання дискусійного клубу на тему «Україна – єдина суверенна держава».

На засіданні клубу студенти обговорювали питання, щодо збереження цілісності держави, символіки та державної мови України, дипломатичних зв’язків з іншими країнами та міжнародними організаціями.

В процесі засідання студенти декламували вірші та співали пісні про Україну, висловлювали свою любов до Батьківщини як на українській, так і на іноземних мовах.

Дискусійний клуб факультету менеджменту «Україна – єдина суверенна держава»

Студенти 41-з групи за допомогою стінгазет відобразили, що всі ми  рідні в єдиній Україні та прагнемо забезпечити мир і цілісність держави.

Виступаючи, студенти факультети менеджменту висловили свою стурбованість щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася сьогодні в Україні, та підтверджували законне бажання – жити в мирі і спокої в єдиній і неподільній державі.

Ми, студенти факультету менеджменту, віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. Ми свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України задля забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

Дискусійний клуб факультету менеджменту «Україна – єдина суверенна держава»

За матеріалами Анастасії Белім, старости 11-з групи факультету менеджменту.