20.10.2014 4769

Дискусійний клуб «Міжнародна політика країн світу»

Світова спільнота нині знаходиться у фазі розвитку міжнародних відносин, підвищення ділової активності та співпраці між країнами світу.

17 жовтня на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Уманського національного університету садівництва, в рамках дисципліни «Міжнародна політика» та за участю магістрів шостого курсу, було проведено дискусійний клуб «Міжнародна політика країн світу».

Попередньо кожен із студентів обрав регіон або країну, політичний устрій та особливості ділового співробітництва якої хотіли б охарактеризувати. Презентаційні матеріали, підготовлені магістрами, сприяли наочності зібраної інформації та відображали хронологію основних подій. Найбільш цікавими для студентів виявились доповіді Дремлюк Анни, Моргачової Наталії та Гнатюк Оксани.

Засідання дискусійного клубу відзначилось активним обговоренням основних глобальних проблем, що існують у світі, та можливостей їх вирішення.

Дискусійний клуб «Міжнародна політика країн світу»

Юлія Зборовська, ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД